Ilustracja dla C4532X7T2J224K200KE jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C4532X7T2J224K200KE
Numer produktu DigiKey
445-8872-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-8872-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-8872-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C4532X7T2J224K200KE
Opis
CAP CER 0.22UF 630V X7T 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 µF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne X7T 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
C4532X7T2J224K200KE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,126" (3,20mm)