Ilustracja dla C4532X7R2E474K230KE jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C4532X7R2E474K230KE
Numer produktu DigiKey
445-8875-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-8875-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-8875-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C4532X7R2E474K230KE
Opis
CAP CER 0.47UF 250V X7R 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.47 µF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C4532X7R2E474K230KE Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,126" (3,20mm)