C4532X5R1A107M280KC
Numer produktu DigiKey
445-7743-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-7743-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-7743-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C4532X5R1A107M280KC
Opis
CAP CER 100UF 10V X5R 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF ±20% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 1812 (4532 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C4532X5R1A107M280KC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,122" (3,10mm)