C3225Y5V1E106Z/1.30 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
TDK
W magazynie: 28 226
Arkusz danych
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 5 377
Arkusz danych
Udoskonalony
YAGEO
Udoskonalony
KYOCERA AVX
Similar
KYOCERA AVX
10 µF -20%, +80% 25V Kondensatory ceramiczne Y5V (F) 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C3225Y5V1E106Z/1.30
Numer produktu DigiKey
445-3477-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C3225Y5V1E106Z/1.30
Opis
CAP CER 10UF 25V Y5V 1210
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C3225Y5V1E106Z/1.30 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
-20%, +80%
Grubość (maks.)
0,059" (1,50mm)