C3225X8R2A684K250AE jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.68 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X8R 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C3225X8R2A684K250AE
Numer produktu DigiKey
C3225X8R2A684K250AE-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C3225X8R2A684K250AE
Opis
CAP CER 0.68UF 100V X8R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C3225X8R2A684K250AE Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)