C3225X7S3D102K200AA
Numer produktu DigiKey
445-7869-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-7869-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-7869-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3225X7S3D102K200AA
Opis
CAP CER 1000PF 2KV X7S 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 2000V (2kV) Kondensatory ceramiczne X7S 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
C3225X7S3D102K200AA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Napięcie wysokie
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,087" (2,20mm)