C3225X7R2A225K230AE
Numer produktu DigiKey
445-8913-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-8913-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-8913-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3225X7R2A225K230AE
Opis
CAP CER 2.2UF 100V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C3225X7R2A225K230AE Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)