C3225X7R1H475K250AE
Numer produktu DigiKey
445-C3225X7R1H475K250AETR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-C3225X7R1H475K250AECT-ND - Taśma cięta (CT)
445-C3225X7R1H475K250AEDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3225X7R1H475K250AE
Opis
CAP CER 4.7UF 50V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)