C3225X6S1H685K250AC | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | C3225X6S1H685K250AC |
Opis | CAP CER 6.8UF 50V X6S 1210 |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 6.8 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X6S 1210 (3225 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C3225X6S1H685K250AC Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 105°C |
Seria | Funkcje Niski poziom ESL |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Nie do nowych projektów | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 1210 (3225 metryczne) |
Tolerancja ±10% | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,110" (2,80mm) |