C3225X6S1H685K250AC nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 8 010
Arkusz danych
6.8 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X6S 1210 (3225 metryczne)