C3225X6S1H106K250AC
Numer produktu DigiKey
445-14925-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-14925-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-14925-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3225X6S1H106K250AC
Opis
CAP CER 10UF 50V X6S 1210
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X6S 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
C3225X6S1H106K250AC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Status części
Nie do nowych projektów
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)