C3225X5R1E106K250AA
Numer produktu DigiKey
445-3946-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-3946-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-3946-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3225X5R1E106K250AA
Opis
CAP CER 10UF 25V X5R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X5R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
C3225X5R1E106K250AA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)