C3225C0G3B103J250AC
Numer produktu DigiKey
445-C3225C0G3B103J250ACTR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-C3225C0G3B103J250ACCT-ND - Taśma cięta (CT)
445-C3225C0G3B103J250ACDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3225C0G3B103J250AC
Opis
COMMERCIAL GRADE,MLCC,1210,C0G,1
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±5% 1250V (1,25kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Napięcie wysokie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)