C3225C0G2E153K200AA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 1 774
Arkusz danych
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 4 850
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 77
KEMET
Similar
KYOCERA AVX
Similar
Knowles Syfer
Knowles Syfer
KEMET
0.015 µF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)