C3225C0G2A473J230AA | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | C3225C0G2A473J230AA |
Opis | CAP CER 0.047UF 100V C0G 1210 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.047 µF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C3225C0G2A473J230AA Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Zastosowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 1210 (3225 metryczne) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±5% | Grubość (maks.) 0,098" (2,50mm) |