C3225C0G2A473J230AA
Numer produktu DigiKey
445-2349-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-2349-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-2349-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3225C0G2A473J230AA
Opis
CAP CER 0.047UF 100V C0G 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.047 µF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C3225C0G2A473J230AA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)