C3216X8R2A154K160AA
Numer produktu DigiKey
445-2522-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-2522-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-2522-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3216X8R2A154K160AA
Opis
CAP CER 0.15UF 100V X8R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.15 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X8R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C3216X8R2A154K160AA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Funkcje
Wysoka temperatura
Status części
Aktywny
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)