C3216X8R1H334K160AE jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 677
Arkusz danych
0.33 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X8R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C3216X8R1H334K160AE
Numer produktu DigiKey
C3216X8R1H334K160AE-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C3216X8R1H334K160AE
Opis
CAP CER 0.33UF 50V X8R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C3216X8R1H334K160AE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie
Status części
Aktywny
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,075" (1,90mm)