C3216X7T2J473M160AC
Numer produktu DigiKey
445-14833-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-14833-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-14833-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3216X7T2J473M160AC
Opis
CAP CER 0.047UF 630V X7T 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.047 µF ±20% 630V Kondensatory ceramiczne X7T 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C3216X7T2J473M160AC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)