C3216X7R2J153K130AA
Numer produktu DigiKey
445-4488-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-4488-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-4488-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3216X7R2J153K130AA
Opis
CAP CER 0.015UF 630V X7R 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.015 µF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C3216X7R2J153K130AA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nie do nowych projektów
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)