C3216X7R2E333M160AA nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 545
Arkusz danych
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 3 500
Arkusz danych
W magazynie: 683 928
Similar
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Bezpośrednie
Murata Electronics
Taiyo Yuden
Knowles Syfer
0.033 µF ±20% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)