C3216X7R2A473K115AA
Numer produktu DigiKey
445-2282-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-2282-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-2282-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3216X7R2A473K115AA
Opis
CAP CER 0.047UF 100V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.047 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C3216X7R2A473K115AA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)