C3216X7R1V475K160AE
Numer produktu DigiKey
445-8905-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-8905-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-8905-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3216X7R1V475K160AE
Opis
CAP CER 4.7UF 35V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF ±10% 35V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C3216X7R1V475K160AE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie
Status części
Aktywny
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,063" (1,60mm)