C3216X7R1V106M160AC
Numer produktu DigiKey
445-8034-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-8034-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-8034-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3216X7R1V106M160AC
Opis
CAP CER 10UF 35V X7R 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF ±20% 35V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C3216X7R1V106M160AC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Nie do nowych projektów
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)