C3216X7R1H105M160AE
Numer produktu DigiKey
445-6814-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-6814-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-6814-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3216X7R1H105M160AE
Opis
CAP CER 1UF 50V X7R 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C3216X7R1H105M160AE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)