C3216X7R1E684K/0.85 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 546
Arkusz danych
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 872
Similar
W magazynie: 72 355
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Bezpośrednie
KEMET
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Murata Electronics
Knowles Syfer
KEMET
W magazynie: 479
0.68 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C3216X7R1E684K/0.85
Numer produktu DigiKey
445-4022-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C3216X7R1E684K/0.85
Opis
CAP CER 0.68UF 25V X7R 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C3216X7R1E684K/0.85 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)