C3216X7R1C475M160AM nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 37 314
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 3 346
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
4.7 µF ±20% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)