C3216X5R2E473K160AA nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 15 115
Arkusz danych
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 1 124
Arkusz danych
Similar
Udoskonalony
Knowles Syfer
Knowles Syfer
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
YAGEO
0.047 µF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)