C3216X5R1V335M160AB
Numer produktu DigiKey
445-14698-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-14698-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-14698-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3216X5R1V335M160AB
Opis
CAP CER 3.3UF 35V X5R 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µF ±20% 35V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C3216X5R1V335M160AB Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)