C3216X5R1H475K160AB | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | C3216X5R1H475K160AB |
Opis | CAP CER 4.7UF 50V X5R 1206 |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 4.7 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C3216X5R1H475K160AB Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 85°C |
Seria | Funkcje Niski poziom ESL |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Nie do nowych projektów | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 1206 (3216 metryczne) |
Tolerancja ±10% | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,071" (1,80mm) |