C3216NP02J472J085AA
Numer produktu DigiKey
445-172531-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-172531-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-172531-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3216NP02J472J085AA
Opis
CAP CER 4700PF 630V NP0 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4700 pF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C3216NP02J472J085AA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Funkcje
Wysoka temperatura
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)