C3216NP01H104J160AA
Numer produktu DigiKey
445-14655-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-14655-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-14655-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3216NP01H104J160AA
Opis
CAP CER 0.1UF 50V NP0 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C3216NP01H104J160AA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Funkcje
Wysoka temperatura
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)