C3216CH2A153K115AA
Numer produktu DigiKey
445-15432-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-15432-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
C3216CH2A153K115AA
Opis
CAP CER 0.015UF 100V CH 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.015 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne CH 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C3216CH2A153K115AA Modele
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)