C3216C0G2W103J160AE jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 2 511
Arkusz danych
10000 pF ±5% 450V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)