C3216C0G2J272K160AA
Numer produktu DigiKey
445-14636-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-14636-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-14636-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3216C0G2J272K160AA
Opis
CAP CER 2700PF 630V C0G 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2700 pF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C3216C0G2J272K160AA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)