C3216C0G2J272J160AA
Numer produktu DigiKey
445-4156-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-4156-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-4156-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3216C0G2J272J160AA
Opis
CAP CER 2700PF 630V C0G 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2700 pF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C3216C0G2J272J160AA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)