C3216C0G2A683K160AC
Numer produktu DigiKey
445-172676-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-172676-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-172676-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3216C0G2A683K160AC
Opis
CAP CER 0.068UF 100V NP0 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.068 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C3216C0G2A683K160AC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Status części
Nie do nowych projektów
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)