C3216C0G2A392K060AA
Numer produktu DigiKey
445-14612-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-14612-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-14612-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3216C0G2A392K060AA
Opis
CAP CER 3900PF 100V C0G 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3900 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C3216C0G2A392K060AA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,030" (0,75mm)