C3216C0G1H682J060AA
Numer produktu DigiKey
445-4005-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-4005-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-4005-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3216C0G1H682J060AA
Opis
CAP CER 6800PF 50V C0G 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6800 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C3216C0G1H682J060AA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Status części
Nie do nowych projektów
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,030" (0,75mm)