C3216C0G1H473J115AA
Numer produktu DigiKey
445-7692-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-7692-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-7692-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3216C0G1H473J115AA
Opis
CAP CER 0.047UF 50V C0G 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.047 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C3216C0G1H473J115AA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Status części
Aktywny
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)