C2012X7T2V153M085AA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 1 686
Arkusz danych
Bezpośrednie
Murata Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.015 µF ±20% 350V Kondensatory ceramiczne X7T 0805 (2012 metryczne)