C2012X7R2E152K085AM
Numer produktu DigiKey
445-6056-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-6056-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-6056-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C2012X7R2E152K085AM
Opis
CAP CER 1500PF 250V X7R 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1500 pF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
C2012X7R2E152K085AM Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Tryb otwarty
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)