C2012X7R2A682K085AA | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | C2012X7R2A682K085AA |
Opis | CAP CER 6800PF 100V X7R 0805 |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 6800 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C2012X7R2A682K085AA Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Zastosowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania |
Status części Nie do nowych projektów | Obudowa / skrzynia 0805 (2012 metryczne) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±10% | Grubość (maks.) 0,037" (0,95mm) |