C2012X7R1A685K125AC | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | C2012X7R1A685K125AC |
Opis | CAP CER 6.8UF 10V X7R 0805 |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 6.8 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C2012X7R1A685K125AC Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Funkcje Niski poziom ESL |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Nie do nowych projektów | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 0805 (2012 metryczne) |
Tolerancja ±10% | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,057" (1,45mm) |