C2012X5R1E684K125AA
Numer produktu DigiKey
445-14399-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-14399-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-14399-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C2012X5R1E684K125AA
Opis
CAP CER 0.68UF 25V X5R 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.68 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X5R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
C2012X5R1E684K125AA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Nie do nowych projektów
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)