C2012X5R1A685K085AB
Numer produktu DigiKey
445-14366-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-14366-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-14366-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C2012X5R1A685K085AB
Opis
CAP CER 6.8UF 10V X5R 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.8 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
C2012X5R1A685K085AB Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)