C1608X8R1H333M080AA
Numer produktu DigiKey
445-14274-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-14274-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-14274-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1608X8R1H333M080AA
Opis
CAP CER 0.033UF 50V X8R 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.033 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X8R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1608X8R1H333M080AA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Funkcje
Wysoka temperatura
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Nie do nowych projektów
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)