C1608X5R1E475K080AC
Numer produktu DigiKey
445-9050-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-9050-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-9050-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1608X5R1E475K080AC
Opis
CAP CER 4.7UF 25V X5R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X5R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1608X5R1E475K080AC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Status części
Aktywny
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)