C1608JB1V224K080AB
Numer produktu DigiKey
445-11291-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-11291-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
C1608JB1V224K080AB
Opis
CAP CER 0.22UF 35V JB 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 µF ±10% 35V Kondensatory ceramiczne JB 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1608JB1V224K080AB Modele
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)