C1608C0G2A102J080AA
Numer produktu DigiKey
445-2312-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-2312-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-2312-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1608C0G2A102J080AA
Opis
CAP CER 1000PF 100V C0G 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1608C0G2A102J080AA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)